Ocean Su Arıtma Cihazları

Kısaca Hakkımızda

Ocean Su Arıtma Sistemleri, 2009 yılında OCEAN markası ile su arıtma sistemlerinin, perakende ve toptan satışı konusunda faaliyet göstermeye başlamıştır. Türkiye genelinde güçlü bayilikler oluşturarak, verdiği kaliteli hizmet ve kalitel

2780

Teslim Edilen
Su Arıtma Cihazları

4523

Mutlu ve Sağlıklı
Memnun Müşteri

Ocean Su Arıtma Sistemleri olarak, Güçlü teknik kadromuz ile, evsel ve endüstriyel alanda önemli su arıtma projelerine imza attık. İçme, kullanım, proses suları ve saf su arıtma sistemleri için belirlenen ihtiyaçlar çerçevesinde projelendirme, taahhüt ve bakım hizmetlerimizi devam ettirmekteyiz.

Şirketimiz bünyesinde bulunan kimya laboratuvarında, suyun fiziksel ve kimyasal analizleri, jar testleri, pilot arıtılabilirlikçalışmalarını ücretsiz olarak en kısa sürede ve titizlikle gerçekleştirmekteyiz. Ocean Su Arıtma Sistemleri olarak hedefimiz; ürün ve hizmetlerimizle müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak ve kaliteli hizmet sunmaktır.

Çalışmalarımızda; Ülke ve çevre ekonomisine katkıda bulunacak sistemler geliştirmeyi, Müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı, Takım arkadaşlarımızın sürekli gelişimini eğitimlerle desteklemeyi, Profesyonel tedarikçilerle çalışmayı, Kurumlara özel ve ayrıcalıklı hizmetleri en iyi şartlarla sunmayı kalite politikamız olarak belirledik. Tüm gücümüzle, bu ilkeler doğrultusunda çalışmayı kabul ve taahhüt ediyoruz.

Videomuzu İzleyin

Nedir Bu Ocean Su Arıtma Cihazları

Ocean Su Arıtma Cihazları

MİSYONUMUZ

Ocean, sağlığımız için hayati önem taşıyan temiz ve güvenilir içme suyunu, müşterisine en hızlı şekilde ulaştırma çabasındadır. Konusunda uzman kadrosu ile gelişen teknolojileri takip ederek, şirket bünyesinde aldığı eğitimler sayesinde müşterilerine daha iyi hizmet vermektedir. Tüm gücümüzle, bu ilkeler doğrultusunda çalışmayı kabul ve taahhüt ediyoruz.Ocean Su Arıtma Cihazları

Ürün Detaylarımız

OCN-RO 104 POMPALI

Tezgah altı pompalı modelimizin ergonomikyapısı ve kolay kullanılabilirliği ile rahat edin.

Detay

OCN-RO 452 CS

Tezgah altı kabinli yer kaplamayan portatif yapısı ile her zaman şıkdizayn ve kolay kullanımı sağlar.

Detay

OCN-RO 104 POMPALI

Tezgah altı pompalı modelimizin ergonomikyapısı ve kolay kullanılabilirliği ile rahat edin.

Detay