Kurumsal Bilgiler

Balıkesir Su Arıtma Cihazları, Firmamız su ve atık su arıtma, şartlandırma konularında organize edilmiştir. Faaliyet alanları her kapasitede endüstri, belediye ve evler için içme ve kullanma suyu arıtımı, havuz suyu filtrasyonu, özellikle tıpta ve elektronik endüstrisinde ihtiyaç duyulan saf suların elde edilmesi, evsel ve endüstriyel atık su arıtımıdır. 

Balıkesir Su Arıtma Cihazları,  Prosese uygun en kaliteli suyu ve en ekonomik çözümü üretmek için proje ve mühendislik, satış,  montaj, devreye alma ve teknik servis hizmetlerini titizlikle yürütmektedir.

Balıkesir Su Arıtma Cihazları,  Gerek teknik gerekse ekonomik açıdan bütün müşterilerinin faydalanabilmesi için kendi teknoloji ve tecrübesini, Türk pazarının mevcut yerel organizasyonu ile paylaşır. Tecrübeli ,teknik servis elemanları, laboratuarı ve danışmanlık hizmetleri ile müşteriye en uygun çözümü sunmaktadır. 

Yukarıda belirtilen faaliyet alanlarımız dahilinde talebiniz olan ürünlerle ilgili teknik detayları görüşmek ve sizler için en uygun arıtma sistemini projelendirebilmemiz için bizimle irtibata geçiniz

GSM:(0538) 332 45 45